Машина (погодно за моделе машина)
Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф2
Корпа за чишћење горњег слоја, Корпа за чишћење средњег слоја, Носач корпе за чишћење горњег слоја, Носач корпе за чишћење средњег слоја, Корпа модула горњег слоја, Корпа модула средњег слоја
Монтира се у двослојну или трослојну машину за прање, ставља се у различите модуле за убризгавање, испира лабораторијско посуђе за вишекратну употребу, керамику, пластику, нерђајући челик и тако даље.
| Материјално | Нерђајући челик 316Л |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Ваљак за активности | Шест |
| Регулатор положаја | Два |
| Препознавач корпе | Један |
| Потисак повлачења оквира корпе | 550 мм |
Уграђена ротациона прскалица
Ручно чишћење улазне и излазне коморе са пушачем и повлачењем
Вођица од нерђајућег челика са обе стране, са лежајевима
Брзи улаз за воду, вода за прање са задње стране водилице коморе улази у сваки модул за убризгавање
Може се ставити корпе које се користе за чисте флаше са широким грлом
| Спољне димензије, висина у мм | 139 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 529 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 574 мм |
| Нето тежина | 3,7 кг |
Сертификација
Хангџоу Ксипингже Биолошка технологија, Лтд.
XPZ је водећи произвођач машина за прање лабораторијског стакла, смештен у граду Хангџоу, провинција Џеђианг, Кина. XPZ је специјализован за истраживање, производњу и трговину аутоматским машинама за прање стакла које се примењују у биофармацеутској, медицинској здравственој индустрији, инспекцији квалитета, праћењу хране и петрохемијској области.
XPZ је посвећен решавању свих врста проблема са чишћењем. Ми смо главни добављач кинеским инспекцијским органима и хемијским предузећима, а у међувремену, бренд XPZ се проширио на многе друге земље, попут Индије, Велике Британије, Русије, Јужне Кореје, Уганде, Филипина итд. XPZ пружа интегрисана решења заснована на прилагођеној потражњи, укључујући избор производа, инсталацију и обуку за рад итд.
Стећи ћемо више пословних предности како бисмо пружили иновативне производе високог квалитета и одличне услуге, како бисмо одржали наше дугорочно пријатељство.
Фабрика XPZ

Изложба

