Тренутак-1
Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф1
Корпа за чишћење доњег слоја, сталак корпе за чишћење доњег слоја, корпа модула доњег слоја
Монтира се у једнослојну, двоструку или трослојну машину за прање, ставља се у различите модуле за убризгавање, испира лабораторијско посуђе за вишекратну употребу, керамику, пластику, нерђајући челик и тако даље.
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Ваљак за активности | Осам |
| Регулатор положаја | Два |
| Потисак повлачења оквира корпе | 550 мм |
Подељено у два слоја за пуњење мрежасте посуде
Уграђена ротациона прскалица
Ручно чишћење улазне и излазне коморе са пушачем и повлачењем
| Спољне димензије, висина у мм | 230 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 528 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 584 мм |
| Нето тежина | 5,6 кг |
Сертификација
Компанија XPZ
Хангџоу Ксипингже Биолошка технологија, Лтд.
XPZ је водећи произвођач машина за прање лабораторијског стакла, смештен у граду Хангџоу, провинција Џеђианг, Кина. XPZ је специјализован за истраживање, производњу и трговину аутоматским машинама за прање стакла које се примењују у биофармацеутској, медицинској здравственој индустрији, инспекцији квалитета, праћењу хране и петрохемијској области.
XPZ је посвећен решавању свих врста проблема са чишћењем. Ми смо главни добављач кинеским инспекцијским органима и хемијским предузећима, а у међувремену, бренд XPZ се проширио на многе друге земље, попут Индије, Велике Британије, Русије, Јужне Кореје, Уганде, Филипина итд. XPZ пружа интегрисана решења заснована на прилагођеној потражњи, укључујући избор производа, инсталацију и обуку за рад итд.
Стећи ћемо више пословних предности како бисмо пружили иновативне производе високог квалитета и одличне услуге, како бисмо одржали наше дугорочно пријатељство.
Фабрика XPZ

Изложба

