Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф1
Корпа за чишћење без убризгавања
Погодно за посуде са широким грлом, мерне шоље итд.
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Мале опружне стезаљке | 26 |
| Висина | 105 мм |
| Размак | 60 мм |
Модул корпе
| Спољне димензије, висина у мм | 116 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 220 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 410 мм |
| Нето тежина | kg |