Rising-F1
Корпа за чишћење убризгавања, сталак за корпу за чишћење убризгавања, модул за убризгавање
Користи се за чишћење бочица за узорке
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
| Млазница за убризгавање | ф2,5ммxВ110мм |
| Број млазница | 88 ком |
| Држач крста | 88 ком |
Носач корпе за чишћење модула убризгавања са прикључним отвором
Утоварите лево и десно од корпе модула
Брзи улаз, чиста вода за испирање из корпе модула у сваку млазницу модула за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 170 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 558 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 352 мм |
| Нето тежина | kg |