Rising-F1
Корпа за чишћење, сталак за корпе, модуларна корпа,
Двослојна структура, погодна за модул сталака за корпе за убризгавање и модул сталака за корпе без убризгавања
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Препознавач корпе | Један |
| Потисак повлачења оквира корпе | 550 мм |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
| Број модула који се могу учитати | Два слоја |
| Број једнослојних модула | Два |
Носач за корпе са модуларним прикључком
Ручно чишћење улазне и излазне коморе са пушачем и повлачењем
Монтирано на обе водилице од нерђајућег челика
Брзи улаз за воду, вода за прање са задње стране водилице коморе улази у сваки модул за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 609 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 619 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 790 мм |
| Нето тежина | kg |