Брзе и врхунске понуде, информисани саветници који ће вам помоћи да изаберете право решење које одговара свим вашим потребама, кратко време израде, одговорно руковање квалитетом и јединствени производи и услуге за плаћање и испоруку за ОЕМ снабдевање Кина УЛ Утx355б ДЦ12В ИП67 СМД2835 ЛЕД модул за убризгавање сигнала, Позивамо вас да свакако погледате нашу производну јединицу и радујемо се стварању гостољубивих пословних односа са купцима у вашем дому и иностранству на дужи рок.
Брзе и врхунске понуде, информисани саветници који ће вам помоћи да изаберете право решење које одговара свим вашим потребама, кратко време израде, одговоран приступ квалитету и јединствени производи и услуге за плаћање и испоруку.Кинески ЛЕД модул, Модул за убризгавање, Стално стварамо нове технологије како бисмо поједноставили производњу и испоручујемо робу по конкурентним ценама и високом квалитету! Задовољство купаца је наш приоритет! Можете нам дозволити да упознамо вашу идеју како бисмо развили јединствени дизајн за ваш модел и спречили превише сличних делова на тржишту! Понудићемо вам нашу најбољу услугу како бисмо задовољили све ваше потребе! Обавезно нас одмах контактирајте!
Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф1
Корпа за чишћење убризгавања, сталак за корпу за чишћење убризгавања, модул за убризгавање
Користи се за чишћење лабораторијског стакленог посуђа, као што су ерленмајерова боца, троугласта боца, боца са округлим дном, боца са равним дном, волуметријска боца, мерни цилиндар.
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
| Млазница за убризгавање | ф6ммxВ220мм |
| Број млазница | 8 ком |
| Број власника | 8 ком |
| Постављање делова опруга | 8 ком |
| Премаз држача | PA |
Носач корпе за чишћење модула убризгавања са прикључним отвором
Утоварите лево и десно од корпе модула
Брзи улаз, чиста вода за испирање из корпе модула у сваку млазницу модула за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 253 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 140 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 488 мм |
| Нето тежина | 0,9 кг |