Настављамо да развијамо и усавршавамо наша решења и услуге. Истовремено, активно радимо на истраживању и унапређењу за ОЕМ фабрику за Кину, велепродају додатне опреме за прање веша, издржљиве кесе за веш, засебно сетове. Добродошли у нашу фирму и производни погон. Заиста не би требало да се осећате као да нас контактирате ако вам је потребна додатна помоћ.
Настављамо да унапређујемо и усавршавамо наша решења и услуге. Истовремено, активно радимо на истраживању и унапређењуКинески сет мрежастих врећа за веш и цена вреће за веш „сендвич“Са духом „кредит на првом месту, развој кроз иновације, искрена сарадња и заједнички раст“, наша компанија тежи да створи бриљантну будућност са вама, како би постала највреднија платформа за извоз наших производа у Кину!
Тренутак-1
Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф1
Корпа за чишћење доњег слоја, сталак корпе за чишћење доњег слоја, корпа модула доњег слоја,
Монтира се у једнослојну, двоструку или трослојну машину за прање, ставља се у различите модуле за убризгавање, испира лабораторијско посуђе за вишекратну употребу, керамику, пластику, нерђајући челик и тако даље.
| Материјал | 316Л Нерђајући челик |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Ваљак за активности | Осам |
| Регулатор положаја | Два |
| Потисак повлачења оквира корпе | 550 мм |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
Носач за корпе са модуларним прикључком
Ручно чишћење улазне и излазне коморе са пушачем и повлачењем
Монтирано на обе водилице од нерђајућег челика
Брзи улаз за воду, вода за прање са задње стране водилице коморе улази у сваки модул за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 158 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 528 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 566 мм |
| Нето тежина | 3 кг |