Опис производа:
Обим примене
Аутоматска машина за прање веша, која се користи ухрана,пољопривреда, фармацеутске, шумарство, окружење, пољопривредни производ тестирање, лабораторијске животињеи другим сродним областима за обезбеђивање раствора за чишћење стакленог посуђа. Користи се за чишћење и сушење Ерленмајерових боца, тиквица, мерних боца, пипета, бочица за ињекције, Петријевих шоља итд.
Спецификација:
| Димензије (В*Ш*Д) | 990*612*750 мм |
| Број слојева за чишћење | 1-3 слоја |
| Запремина коморе | 202Л |
| Проток циркулационе пумпе | Подесиви проток од 0-600 л/мин |
| Електрична енергија | 280V/380V |
| Снага грејања | 4 kW/9 kW |
| Систем за идентификацију корпе | Стандардно |
| Начин инсталације | Самостојећи |
| Начин сушења | Функција EcoDry |
![]()
![]()
![]()
![]()
Управљање операцијама
1. Функција одлагања почетка прања: инструмент долази са функцијом заказаног времена почетка и тајмера за побољшање ефикасности рада купца
2. OLED модул дисплеја у боји, самоосветљење, висок контраст, без ограничења угла гледања
3. ниво управљања лозинкама, који може да задовољи коришћење различитих права управљања
4. Самодијагностика кварова опреме и звучни и текстуални упозорења
5. Функција аутоматског складиштења података о чишћењу (опционо)
6. Функција извоза података о чишћењу УСБ-а (опционо)
7. Функција штампања података микро штампача (опционо)
Техничке иновације:
——Модуларне корпе за чишћење
![]()
![]()
Хангџоу Ксипингже Биолошка технологија, Лтд.
XPZ је водећи произвођач машина за прање лабораторијског стакла, смештен у граду Хангџоу, провинција Џеђианг, Кина. XPZ је специјализован за истраживање, производњу и трговину аутоматским машинама за прање стакла које се примењују у биофармацеутској, медицинској здравственој индустрији, инспекцији квалитета, праћењу хране и петрохемијској области.
XPZ је посвећен решавању свих врста проблема са чишћењем. Ми смо главни добављач кинеским инспекцијским органима и хемијским предузећима, а у међувремену, бренд XPZ се проширио на многе друге земље, попут Индије, Велике Британије, Русије, Јужне Кореје, Уганде, Филипина итд. XPZ пружа интегрисана решења заснована на прилагођеној потражњи, укључујући избор производа, инсталацију и обуку за рад итд.
Стећи ћемо више пословних предности како бисмо пружили иновативне производе високог квалитета и одличне услуге, како бисмо одржали наше дугорочно пријатељство.
Сертификати:
Најчешћа питања:
П1: Зашто изабрати XPZ?
Ми смо главни добављач кинеским инспекцијским органима и хемијским предузећима.
Наш бренд је проширен на многе друге земље, као што су Индија, Велика Британија, Русија, Африка и Европа.
Нудимо интегрисана решења заснована на прилагођеној потражњи, укључујући избор производа, инсталацију и обуку за рад.
П2: Коју врсту пошиљке купац може да изабере?
Обично се шаље морем, ваздухом.
Трудимо се да задовољимо потребе купаца у вези са превозом.
П3: Како осигурати квалитет производа и постпродајну услугу?
Имамо ЦЕ, ИСО сертификат квалитета итд.
Имамо одличну постпродајну услугу и постпродајног инжењера.
Наши производи имају гарантни рок.
П4: Можеweпосетите своју фабрику онлајн?
Веома вас подржавамо.
П5: Коју врсту плаћања купац може да изабере?
Т/Т, акредитив и сл.