Тренутак-1
Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф1
Корпа за чишћење доњег слоја, сталак корпе за чишћење доњег слоја, корпа модула доњег слоја
Монтира се у једнослојну, двоструку или трослојну машину за прање, ставља се у различите модуле за убризгавање, испира лабораторијско посуђе за вишекратну употребу, керамику, пластику, нерђајући челик и тако даље.
| Материјал | 316Л Нерђајући челик |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Ваљак за активности | Осам |
| Регулатор положаја | Два |
| Потисак повлачења оквира корпе | 550 мм |
Ручно чишћење улазне и излазне коморе са пушачем и повлачењем
Учитајте у доњи део машине за чишћење
Носите све врсте мрежастих послужавника и све врсте уметака за корпе
| Спољне димензије, висина у мм | 79 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 529 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 546 мм |
| Нето тежина | 2 кг |