Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф1
Корпа за чишћење убризгавања, сталак за корпу за чишћење убризгавања, модул за убризгавање
Може да очисти 28 пипета, 28 бочица за узорке и 9 ерленмајерових бочица, бочица, мерних бочица итд.
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
| Млазница за убризгавање | ф 2,5 ммкХ110мм ф 4 ммкХ160мм ф 6 ммкХ220мм |
| Број млазница | 65 ком |
| Седишта за пипете | 28 ком |
| Држач крста | 28 ком |
| Број власника | 9 ком |
| Постављање делова опруга | 9 ком |
| Премаз држача | PA |
Носач корпе за чишћење модула убризгавања са прикључним отвором
Утоварите лево и десно од корпе модула
Брзи улаз, чиста вода за испирање из корпе модула у сваку млазницу модула за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 265 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 190 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 493 мм |
| Нето тежина | 3 кг |