Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф1
Корпа за чишћење убризгавања, сталак за корпу за чишћење убризгавања, модул за убризгавање
Интегрисани модул има 28 пипета, 8 ком. ерленмајерових боца/боца/волуметријске боце/мерног цилиндра итд.
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
| Млазница за убризгавање | ф6ммxВ220мм |
| Број млазница | 36 ком |
| Седишта за пипете | 28 ком |
| Држач крста | 8 ком |
Носач корпе за чишћење модула убризгавања са прикључним отвором
Утоварите лево и десно од корпе модула
Брзи улаз, чиста вода за испирање из корпе модула у сваку млазницу модула за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 255 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 190 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 493 мм |
| Нето тежина | kg |