Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф1
Корпа за чишћење убризгавања, сталак за корпу за чишћење убризгавања, модул за убризгавање
може да носи 56 пипета, 56 епрувета за центрифугирање, епрувете, горњи празан горњи део боце итд.
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
| Млазница за убризгавање | ф2,5ммxВ110мм |
| Број млазница | 112 ком |
| Седишта за пипете | 56 ком |
| Држач крста | 56 ком |
Носач корпе за чишћење модула убризгавања са прикључним отвором
Утоварите лево и десно од корпе модула
Брзи улаз, чиста вода за испирање из корпе модула у сваку млазницу модула за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 190 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 190 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 494 мм |
| Нето тежина | kg |