Тренутак-1
Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф1
Корпа за чишћење убризгавања, сталак за корпу за чишћење убризгавања, модул за убризгавање
Користи се за чишћење бочица за узорке.
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
| Млазница за убризгавање | ф2,5ммxВ45мм |
| Број млазница | 119 ком |
| Држач крста | 119 ком |
Носач корпе за чишћење модула убризгавања са прикључним отвором
Утоварите лево и десно од корпе модула
Брзи улаз, чиста вода за испирање из корпе модула у сваку млазницу модула за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 114 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 190 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 490 мм |
| Нето тежина | 4,1 кг |