Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф1
Корпа за чишћење убризгавања, сталак за корпу за чишћење убризгавања, модул за убризгавање
Користи се за чишћење лабораторијског стакленог посуђа, као што су центрифужне епрувете, стаклена боца, горњи део празне боце, епрувете.
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
| Млазница за убризгавање | ф2,5ммxВ70мм |
| Број млазница | 84 ком |
| Држач крста | 84 ком |
Носач корпе за чишћење модула убризгавања са прикључним отвором
Утоварите лево и десно од корпе модула
Брзи улаз, чиста вода за испирање из корпе модула у сваку млазницу модула за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 164 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 204 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 511 мм |
| Нето тежина | kg |