Тренутак-1
Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф1
Корпа за чишћење убризгавања, сталак за корпу за чишћење убризгавања, модул за убризгавање
Користи се за чишћење лабораторијског стакленог посуђа, као што су ерленмајерова боца, троугласта боца, боца са округлим дном, боца са равним дном, волуметријска боца, мерни цилиндар.
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
| Млазница за убризгавање | ф4ммxВ160мм |
| Број млазница | 36 ком |
| Број власника | 36 ком |
| Постављање делова опруга | 36 ком |
| Премаз држача | PA |
Носач корпе за чишћење модула убризгавања са прикључним отвором
Утоварите лево и десно од корпе модула
Брзи улаз, чиста вода за испирање из корпе модула у сваку млазницу модула за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 164 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 204 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 511 мм |
| Нето тежина | 3,8 кг |