Rising-F1
Корпа за чишћење убризгавања, сталак за корпу за чишћење убризгавања, модул за убризгавање
Користи се за чишћење пипета.
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
| Број млазница | 116 ком |
| Висина оквира | 150 мм |
| Висина чишћења пипете | 585 мм |
Носач корпе за чишћење модула убризгавања са прикључним отвором
Утоварите лево и десно од корпе модула
Брзи улаз, чиста вода за испирање из корпе модула у сваку млазницу модула за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 279 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 558 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 352 мм |
| Нето тежина | kg |