Rising-F1
Корпа за чишћење убризгавања, сталак за корпу за чишћење убризгавања, модул за убризгавање
Користи се за чишћење лабораторијског стакленог посуђа, као што су ерленмајерова боца, троугласта боца, боца са округлим дном, боца са равним дном, волуметријска боца, мерни цилиндар.
| Материјал | Нерђајући челик 316L |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
| Млазница за убризгавање | ф6ммxВ220мм |
| Број млазница | 15 ком |
| Број власника | 15 ком |
| Постављање делова опруга | 15 ком |
| Премаз држача | PA |
Може да држи посуде са танким грлом од 500-1000 мл
Носач корпе за чишћење модула убризгавања са прикључним отвором
Утоварите лево и десно од корпе модула
Брзи улаз, чиста вода за испирање из корпе модула у сваку млазницу модула за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 250 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 558 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 352 мм |
| Нето тежина | kg |