Наша решења су веома препозната и поуздана од стране купаца и испуњавају континуирано променљиве финансијске и друштвене захтеве за најбољу цену за делове звучника P-Audio стила од 15 инча у Кини. Добродошли да нас контактирате ако сте заинтересовани за наше решење, изненадићемо вас квалитетом и ценом.
Наша решења су веома препозната и поуздана од стране купаца и испуњавају стално променљиве финансијске и друштвене захтеве заЦена кинеског оквира за ПА и делова за ПА звучникеКако светска економска интеграција доноси изазове и могућности xxx индустрији, наша компанија, настављајући наш тимски рад, стављајући квалитет на прво место, иновације и обострану корист, довољно је самоуверена да нашим клијентима искрено понуди квалификована решења, конкурентне цене и одличну услугу, и да заједно са нашим пријатељима изградимо светлију будућност у духу вишег, бржег, јачег.
Тренутак-1
Слава-2
Аурора-2
Аурора-Ф2
Флеш-Ф1
Корпа за чишћење доњег слоја, сталак корпе за чишћење доњег слоја, корпа модула доњег слоја,
Монтира се у једнослојну, двоструку или трослојну машину за прање, ставља се у различите модуле за убризгавање, испира лабораторијско посуђе за вишекратну употребу, керамику, пластику, нерђајући челик и тако даље.
| Материјал | 316Л Нерђајући челик |
| Боја | Мат нерђајући челик |
| Ваљак за активности | Осам |
| Регулатор положаја | Два |
| Потисак повлачења оквира корпе | 550 мм |
| Пречник брзог интерфејса | 32 мм |
Носач за корпе са модуларним прикључком
Ручно чишћење улазне и излазне коморе са пушачем и повлачењем
Монтирано на обе водилице од нерђајућег челика
Брзи улаз за воду, вода за прање са задње стране водилице коморе улази у сваки модул за убризгавање
| Спољне димензије, висина у мм | 158 мм |
| Спољне димензије, ширина у мм | 528 мм |
| Спољне димензије, дубина у мм | 566 мм |
| Нето тежина | 3 кг |